Sevgili Müşterilerimiz; Ürünlerimiz sizlere özel taze olarak hazırlanmış olup,özel kutusunde ve hediye paketi şeklinde size ulaşmış olacaktır. Ürünlerimiz 72 standart şoklanmış olmakla birlikte erime ya da bozulma olmadan belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacaktır. Sizlere en yeni çıkan taze ürünler gelecektir. Bilgi ve İban üzerinden sipariş için: 444 62 36'nolu numaradan bilgi alıp sipariş verebilirsiniz. BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER,SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ. YAŞAR PASTANESİ

Geleneksel Mado Petekli Çiçek Balı (1000)

99,99 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar
 • Geleneksel Mado Petekli Çiçek Balı

  Süzme Çiçek Balının Lezzetini Son Kaşığa Kadar Hissedin

  Süzme çiçek balı kavanozlara konulma aşamasından depolanma ve kargolanma sürecine kadar özenle korunduğundan ürünün kapağı açıldığında bile doğadan sofranıza geldiği kokusundan hissedilir. Petek bal kahvaltı sofralarının vazgeçilmez tatlarından olsa da doğal tatlandırıcı olarak tatlı yapımında da kullanılır. Çiçek balı serin ve kuru bir yerde uygun saklama koşullarında muhafaza edildiğinde lezzeti ve tadı kavanozdaki son kaşığa kadar korunur.

  Titizlikle Paketlenerek Sofralarınıza Ulaşan Doğal Çiçek Balı

  Doğal kıvamıyla beklentileri karşılayan ham çiçek balı iklimlendirilmiş depolama alanlarında uygun koşullarda saklanır. Sterilize edilmiş ortamda cam kavanozlara doldurulan süzme çiçek balı, kargo sürecine hazırlanırken oldukça titiz davranılır. Çiçek balı darbelere, kokuya, suya, neme ve sıcaklığa karşı korunması amacıyla özel olarak hazırlanan mukavemeti yüksek straforlara özenle yerleştirilir. Sızdırmaz kapak sistemi ve ürünü ilk defa sizin açtığınızı gösteren emniyet bandıyla, ürün herhangi bir zarar görmez.