Sevgili Müsterilerimiz, Ürünlerimiz size özel hazırlanmış olup, özel ambalaj,özel pakette hediye kutusunda sizlere teslim olacaktır. Dondurma gruplarımız 72 saat şoklu olup hiç bir şekilde erime ya da bozulma olmadan teslim olacaktır. Şerbetli tatlı gruplarımız siz sipariş verdiğiniz an Ustalar tarafından hazırlanmış olup ilk gün ki tazeliğinde teslim olacaktır. Yöresel ürün gruplarımız en yeni ve taze ürünler olup Skt tarihi en uzak tarihli ürünler sizlere gönderilecektir. NOT: 200 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli ücretsizdir. Bilgi ve iban Üzerinden sipariş için:444 62 36 ya da 0344 236 06 11 Yaşar Pastanesi

Yaşar Maraş Tarhanası (1000 gr)

300,00 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar
 • MARAŞ TARHANASI

  Sıcak ya da soğuk ortamlarda etkisini kaybetmeyen ve bozulmayan bir besin olarak sıklıkla tercih ediliyor.
   
  Maraş tarhanası dışında bilinen tarhananın da sağlığa oldukça yararları var. Ancak Maraş tarhanası çok daha farklı besin maddeleri içeriyor ve daha besleyici.
   
   
  İşte Maraş Tarhanasının faydaları!
   
  Maraş Tarhanası’nın diğer tarhanalardan ayıran en önemli özelliği yoğurdunun köy yoğurdu olarak kullanılması ve pişirilmeden katıldığı için de besin değerlerini kaybetmeyen yoğurt içermesidir.
   
  Probiyotik mikro organizmaların yoğurt içerisinde kalması da sindirim sistemimize oldukça yararlı. 100 gram tarhana içerisinde yaklaşık 140 gr kalori bulunuyor. İçerisinde bulunan su oranı da son derece düşük olduğu için bozulmadan uzun süre boyunca saklanabiliyor.
   
  Tok tutma özelliği ile de kilo vermek isteyenler için son derece ideal bir besin kaynağı.  ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ 100 g

   

  ENERJİ ( kcal / kj )

  112 kcal

  / 469 kj

   

  YAĞ(g)

  2,5

  g

   

  KARBONHİDRAT(g)

  17,6

  g

   

  PROTEİN(g)

  4,5

  g

   

  Not:Saat 14.30'dan önce alınan siparişler gün içerisinde KARGOYA VERLMEKTEDİR.
  14.30'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.