Sevgili Müşterilerimiz; Ürünlerimiz tamamen taze ve doğal olup içerişinde hiç bir şeklide katkı maddesi bulunmamaktadr. Dondurmalarımız 72 saat şoklu olup özel ambalaj ve paketi ile sizlere ulaşmış olacaktır. Şerbetli tatlı gruplarımız siz sipariş verdiğiniz an Usta'lar tarafından hazırlanmış olup size ulaştığında il gün ki gibi taze olacaktır. Yöresel (HEDİYELİK) gruplarımız en taze olup sizlere en yeni çıkan ürünlerimizden gönderim sağlamaktayız. Bilgi ve İban Üzerinden direkt sipariş için: 444 62 36 hattımızı yada 0344 236 06 11 nolu hattımızı arayarak direkt bize ulaşabilirsiniz :) mail adresimiz: madosiparis@mado.com.tr Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıkla dolu günler dileriz . YAŞAR PASTANESİ

Yaşar Maraş Tarhanası (1000 gr)

150,00 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar
 • MARAŞ TARHANASI

  Sıcak ya da soğuk ortamlarda etkisini kaybetmeyen ve bozulmayan bir besin olarak sıklıkla tercih ediliyor.
   
  Maraş tarhanası dışında bilinen tarhananın da sağlığa oldukça yararları var. Ancak Maraş tarhanası çok daha farklı besin maddeleri içeriyor ve daha besleyici.
   
   
  İşte Maraş Tarhanasının faydaları!
   
  Maraş Tarhanası’nın diğer tarhanalardan ayıran en önemli özelliği yoğurdunun köy yoğurdu olarak kullanılması ve pişirilmeden katıldığı için de besin değerlerini kaybetmeyen yoğurt içermesidir.
   
  Probiyotik mikro organizmaların yoğurt içerisinde kalması da sindirim sistemimize oldukça yararlı. 100 gram tarhana içerisinde yaklaşık 140 gr kalori bulunuyor. İçerisinde bulunan su oranı da son derece düşük olduğu için bozulmadan uzun süre boyunca saklanabiliyor.
   
  Tok tutma özelliği ile de kilo vermek isteyenler için son derece ideal bir besin kaynağı.  ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ 100 g

   

  ENERJİ ( kcal / kj )

  112 kcal

  / 469 kj

   

  YAĞ(g)

  2,5

  g

   

  KARBONHİDRAT(g)

  17,6

  g

   

  PROTEİN(g)

  4,5

  g

   

  Not:Saat 14.30'dan önce alınan siparişler gün içerisinde KARGOYA VERLMEKTEDİR.
  14.30'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.