Sevgili Müşterilerimiz; Ürünlerimiz sizlere özel taze olarak hazırlanmış olup,özel kutusunde ve hediye paketLi şeklinde size ulaşmış olacaktır. Ürünlerimiz yetmiş iki saat standart şoklanmış olmakla birlikte erime ya da bozulma olmadan belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacaktır. Sizlere en yeni çıkan taze ürünler gelecektir. Bilgi ve İban üzerinden sipariş için: 444 62 36'nolu numaradan bilgi alıp sipariş verebilirsiniz. BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER,SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ. mail adresimiz:madosiparis@mado.com.tr YAŞAR PASTANESİ

Yaşar Maraş Tarhanası (1000 gr)

50,00 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar
 • MARAŞ TARHANASI

  Sıcak ya da soğuk ortamlarda etkisini kaybetmeyen ve bozulmayan bir besin olarak sıklıkla tercih ediliyor.
   
  Maraş tarhanası dışında bilinen tarhananın da sağlığa oldukça yararları var. Ancak Maraş tarhanası çok daha farklı besin maddeleri içeriyor ve daha besleyici.
   
   
  İşte Maraş Tarhanasının faydaları!
   
  Maraş Tarhanası’nın diğer tarhanalardan ayıran en önemli özelliği yoğurdunun köy yoğurdu olarak kullanılması ve pişirilmeden katıldığı için de besin değerlerini kaybetmeyen yoğurt içermesidir.
   
  Probiyotik mikro organizmaların yoğurt içerisinde kalması da sindirim sistemimize oldukça yararlı. 100 gram tarhana içerisinde yaklaşık 140 gr kalori bulunuyor. İçerisinde bulunan su oranı da son derece düşük olduğu için bozulmadan uzun süre boyunca saklanabiliyor.
   
  Tok tutma özelliği ile de kilo vermek isteyenler için son derece ideal bir besin kaynağı.  ENERJİ VE BESİN ÖĞELERİ 100 g

   

  ENERJİ ( kcal / kj )

  112 kcal

  / 469 kj

   

  YAĞ(g)

  2,5

  g

   

  KARBONHİDRAT(g)

  17,6

  g

   

  PROTEİN(g)

  4,5

  g

   

  Not:Saat 14.30'dan önce alınan siparişler gün içerisinde KARGOYA VERLMEKTEDİR.
  14.30'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.