Değerli Müşterilerimiz; Ramazan Bayramı Dolayısı ve Sokağa Çıkma Kısıtlamasından Dolayı en son siparişlerimiz 8 Mayıs 2021 tarihinde kargoya verilecektir. 8 Mayıs 2021 tarihinden sonra verilen siparişler 17 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ Kargoya verilecektir. Sevgilerimizle. İyi Bayramlar.

SÜT REÇELİ(375 gr)

25,00 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar
 • SÜT REÇELİ (375 GR)

  Kahvaltınıza çay saatinize eşlik edecek  enfes tadı ile damağınızda kalacak lezzet.

  Süt reçeli lezzeti ile sizi şaşırtacak, damağınızda bıraktığı lezzet ile kahvaltı sofralarınızın vazgeçilmezi haline gelecek.

  Süt reçeli kalsiyum, protein, B2 ve B12 vitaminleri gibi hayati önem taşıyan minerallerin en önemli kaynaklarındandır. Öncelikli olarak yetişkin bayanlar olmak üzere, çocukların ve hatta herkesin ve her yaş grubunun süt ürünleri tüketmesi gerekir. 

  Kahvaltıların yanı sıra misafirlerinize ikramlık olarak, özellikle bisküvinin üzerine sürerek çay ile birlikte tüketebilirsiniz.

  Süt reçelinin içerisinde kesinlikle koruyucu, kıvam arttırıcı ve katkı maddesi yoktur. Herhangi bir boyar madde içermez. Süt tozu vb. ürünler kullanılmadan %100 sütten imal edilmiştir. 100 gr. süt reçeli içerisinde 83,27 gr. süt bulunmaktadır.  Gün içerisinde verilen siparişler aynı gün 
  saat 14.30'da kargo'ya verilmektedir.

  125 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.