Sevgili Müsterilerimiz, Ürünlerimiz size özel hazırlanmış olup, özel ambalaj,özel pakette hediye kutusunda sizlere teslim olacaktır. Dondurma gruplarımız 72 saat şoklu olup hiç bir şekilde erime ya da bozulma olmadan teslim olacaktır. Şerbetli tatlı gruplarımız siz sipariş verdiğiniz an Ustalar tarafından hazırlanmış olup ilk gün ki tazeliğinde teslim olacaktır. Yöresel ürün gruplarımız en yeni ve taze ürünler olup Skt tarihi en uzak tarihli ürünler sizlere gönderilecektir. NOT: 200 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli ücretsizdir. Bilgi ve iban Üzerinden sipariş için:444 62 36 ya da 0344 236 06 11 Yaşar Pastanesi

ŞEHİRLER ARASI YAŞAR KAKAOLU DONDURMA (1000 gr)

500,00 TL
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Besin Değerleri
 • Yorumlar
 • Kakaolu Maraş Dondurması

  Kakaolu Maraş Dondurması, Maraş şehrinin Ahir Dağı eteklerindeki harika bitki örtüsünde otlatılan keçi ve ineklerin sütü ile birlikte, bu bölgenin dağlarında yetişen yabani orkidelerin yumrularından elde edilen enfes Salep yoğunlaştırılıp, harmanlanarak üretilmektedir. Gerçek Kakao çekirdeklerinin en taze ve lezzetli olanları özenle seçilerek, %4 süt yağı içerikli ve yarım yağlı Kakaolu Maraş Dondurması enfes lezzeti ortaya çıkmaktadır.

  Kakaolu Maraş Dondurması 1000 gr

  Tüm maraş dondurması ürünlerimizde keçi sütü bulunmaktadır. Dondurmalarda kullanılan keçi sütü oranı mevsimsel olarak artıp azalabilmektedir. Gerçek dağ yabani orkidelerinden elde edilen doğal salep kullanılıp, hiçbir nişasta bazlı şeker (glikoz şurubu) veya sağlığa zararlı katkı maddesi bulunmamaktadır.

  Kakaolu Maraş Dondurmasının İçindekiler:

  Koyulaştırılmış süt, şeker, kakao (%3), süt kreması, salep, kıvam arttırıcı (guar gum)

  Kakaolu Maraş Dondurması Nasıl Korunmalı?

  -18 derece ve altındaki sıcaklıklarda muhafaza edebilirsiniz. (tavsiye edilir)

  Tüm kullanılan ürün ve malzemeler, onaylı tedarikçilerden sağlanmaktadır.

  Kalite yönetim ve gıda güvenliği yönetim sistem DQS tarafından belgelendirilmiş tesislerde üretim yapılmaktadır.

  *Tüm dondurma ürünlerimiz, 72 saat şoklu kuru buz yöntemiyle paketlenerek erimeyecek şekilde istediğiniz adrese kargo ile teslim edilmektedir.

  Ürün siparişlerinizi ister kredi kartı ister banka havalesi ile yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.